| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2002

18.12.2003 11:23:31 Ivča + 3 kluci

Tak ty pomeranče...

Už jsem to zjistila.Mandarinky prý nevadí.Ale pomeranče a kiwi prý poškozují stěnu střeva a žaludku.Že obsahují nějakou kyselinu,podobnou té,která je v nezralém ovoci a ta to dělá.Víc nevim.
Jejda,Aefiku,takovej soused je teda za všechny prachy...Aby se jednou nedivil,až už Ti povolí nervy a Ty ho pošleš s plnou parádou do jistých míst.Ještě že nebydlíme v bytovce nebo v paneláku.Máme klid.Sice Honzíka sousedi ve vedlejším baráku taky slyší,ale jsou normální.No já jsem si vždycky s myšlenkama na kontaktní čočky jenom tak zahrávala.Nosím brýle 15 let a jsem na to zvyklá.Připadám si bez nich divná.Vadí mi to jenom v létě,kdy bych uvítala obyčejný sluneční brýle (mám sice heliový skla,ale není to ono.Ale však v zimě,až bude svítit slunce do sněhu,to bude taky žůžo).A dvoje okulárky sebou večně taky tahat nechci,dioptrický normální a dioptrický černý.Co se dá dělat...Tak ten přestup na sušený mlíčko zvládněte v pohodě.
Ahojky!
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Tak ty pomeranče... Ivča + 3 kluci 18.12.2003 11:23

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.