| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2001

18.12.2003 0:07:18 Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01

Re: Jen v rychlosti

Já taky v rychlosti. Dneska sundali Barče sádru a noha jí teď bolí než jí rozhýbe. Týna má rýmu a kašel čím dál větší a tak jdem zítra místo kroužku k doktorovi, aby nebyla nemocná na vánoce.
Jinak telefon mám 776 623466 a do Prahy klidně přijedu, když se včas domluvíme kde se sejdeme.
S tím chozením do školky - myslím že fakt je nejlepší co nejkratší loučení. Většina dětí brečí, ale jak rodiče zmizí, je po pláči, protože ve školce je toho spoustu zajímavějšího a novějšího, než doma s mámou a tím, že ostatní pořád něco dělají, rychle se zapomíná na pláč. Ale určitě by ti měli umožnit jít se tam spolu podívat. Děti to berou jako zradu, že je rodiče nechají někde s cizími lidmi a klidně si jdou někam do práce, ale když se tam podíváte, prohlídnete si, klidně dřív než se pak nastupuje "napořád", doma si o tom povídáte a pak se tam chodí samo, protože mamka musí pro korunky na nové auto, nebo tak. Když jsem nastoupila po mateřské s Barčou, byla Bára u jiných učitelek na třídě než u mě a já pořád poslouchala, proč se ke mě do třídy nevejde, když se tam vejde tolik cizích dětí, proč jí k sobě nechci a tak. Ale po chvíli jsem byla ráda, že je jinde, protože mi vždycky parádně rozhodila moji učitelskou autoritu.
No chtěla jsem rychle a zase se rozepisuju jak spisovatel.
Venouškovi to na ikonce sluší a s tím kopírováním a tak, mě když se to stalo musela jsem smolit psaní znovu, já to jinak neumím. Když odpovídám, klikám na slovo ODPOVĚDĚT a ne na název příspěvku a tak.
Ráďo, až budeš v Praze, budeš psát nebo budeš bez připojení a do kdy?
Tak zatím čauky a pište. G.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Jen v rychlosti Lenka + Venoušek 16.12.2003 21:56
*Re: Jen v rychlosti Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 18.12.2003 0:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.