| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Plavání pro děti

17.12.2003 23:40:54 Majka s Matýskem, 14 měs.

Pro Markétu a Semmi

Iva Grimmová v Motýlku neplave, alespoň my jsme jí tam nepotkali a na stránkách mezi 5-ti jmény instruktorek jsem jí taky neviděla.

S dětma se plave 1x týdně, den a čas si můžete vybrat v rámci možností - děti jsou rozděleny podle věku do skupinek po 5-ti a podle toho se sestavuje rozvrh, takže sice nemůžete říct, že chcete plavat v úterý v 10 a nikdy jindy, ale nabídnou podle věku dítěte několik termínů, z kterých si vyberete, co vám nejvíc sedí. Dokonce je možné během kurzu - pokud je jinde volno - změnit den a hodinu plavání. My jsme plavali nejdřív v 10:30, ale jak mrňous rostl, chtěl právě v tom čase spát, byl v bazénu mrzutý, tak jsme se po domluvě přesunuli do skupinky od 9-ti ráno a byl v pohodě. To je možné snad i díky tomu, že v Motýlku nemají tak plno, ale hlavně instruktorky se snaží vyjít vstříc, pokud to jen trochu jde.

Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Pro Markétu a Semmi Majka s Matýskem, 14 měs. 17.12.2003 23:40

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.