| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2002

17.12.2003 22:39:58 Petra+Vendula, 5.9.02

ahojky

Chvilku tu nejsem a nestíhám číst a divit se. Jítě moc blahopřeji k malému Jiříkovi a přeji móóóóóć štěstí, zdraví a pevných nervů. Naše hubeňourka váží zhruba 10 kilo, možná malinko míň, ale přes den skoro vůbec nejí, takže jsem s váhou naprosto spokojená. V zásobě máme nová slovíčka :
jejek - ježek
kua - kvak (žába)
děde - děda
baba - babča
i trochu starší: teta, tik-ťak, baf (=nevl.brácha, protože si spolu hrajou na schovávanou) a velmi oblíbené eeeeeeeeeeeeee.
S tím se domluví úplně s každým a o všem. Plus dříve vyjmenovaná zvířátka. Knížky naše Venda zbožňuje (za ty vánoční jsem utratila přes 500,-), listuje v nich skoro celý den a taky pořád dokola musíme ukazovat, koukáme pořád z okna na hafíky a děláme určitě podobné věci jako vy všichni.
Dnes jsem si uvědomila, že mi zbývá týden na úklid, pečení a dokoupení posledních dárků. K tomu chceme ještě koupit novou kuchyň a já jsem pořád divně v klidu. Není to na doktora?
Máme za sebou stavbu prvního sněhuláka, Vendu nemůžu dostat z venka domů, hrozně se jí líbí křupající sníh pod nohama, klidně se nechá zkoulovat a báječně se přitom baví. Je to radost.
Mějte se všichni krásně a užívejte si předvánoční období (v rámci možností), Petra
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
ahojky Petra+Vendula, 5.9.02 17.12.2003 22:39

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.