| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Pelhřimov

17.12.2003 16:46:04 Evik

streda

Ahoj, hlasim, ze jsem truhlik uz udelala. Taky se musim pochvalit, protoze jsem vyzehlila vsechno pradlo, co mi doma lezi uz tejden. Zejtra jedu do Tabora, jdu na zkousku ke svadlene. Sije mi kosty na statnice, jsem zvedava v jaky fazi bude. Jdu totiz na prvni zkousku. Pak bezim na manikuru. Nikdy jsem na ni nechodila, ale co mi udelala hezky rucicky ta pani pred svatbou, tak od ty doby k ni chodim. a nekousu si nehty, coz byl pred zkouskama muj nejvetsi problem. Jak jsem psala o ty kamaradce, co se zamilovala do toho sefredaktora Tydne, tak mi dnes volala, at ji vystriham vsechny jeho fotky. Mame ho totiz predplacenej. Na prvni strane je slovo sefredaktora a je tam jeho fotka. Tak se jdu cinit.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Re: Re:sníh Šťastná To Žena 16.12.2003 19:15
*Re: Re:sníh Evik 16.12.2003 20:38
**Re: Re:sníh Ali 17.12.2003 10:37
***streda Evik 17.12.2003 16:46
****Re: streda Ali 17.12.2003 20:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.