| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : září 2003

17.12.2003 16:13:19 Bajka + 2 brouci

hotňjúsy od Honzíka :-)

Krátké info: dnes jsme byli na tom zatroleným očkování, Honzajs to nesl statečněji, než já :-) Čekali jsme totiž docela dost dlouho a chuděrka už byl ospalej, takže hned po uložení do autosedačky vytuhl a teď se ještě pokouší spát v kočárku. Nakonec jsme ďobali ten Infarix Hib, tak uvidíme, co to s malým udělá. Každopádně máme preventivně dát na noc paralenový čípek. Infarix Hib stál rovných 1 145,- Kč. Váha na 13,5 týdnech 6,75 kg, délka nezjišťována.

Katce o početí - Katko vím, kdy jsme malýho počali a pamatuju si na to jako by to bylo dnes :-)) Bylo pěkně hnusně, mrazivo a foukavo, byl pátek, třináctýho k tomu, já letěla do města pro vejplaty, a protože je účetní neměla hotový, šla jsem ještě koupit pod stromek vstupenky do národního na šejkspíra. No, ten den jsem si uhnala jak Honzíka, tak nějakou zatracenou virózu, díky níž jsem se o měsíc rozhodla posunout vyšetření ve špitále, kde mi měli brát vzorek poovulační děložní sliznice. Když si uvědomím, že mi třebas Honzíka mohli vyrejpnout, je mi z toho ještě teď ouzko :-)) Ne, vážně - dělala jsem si ovulační test a měřila bazální teplotu, podle toho nemohlo k otěhotnění dojít jindy, než ten pátek třináctýho prosince léta páně 2002 :-)
Jinak s Tebou ohromně souhlasím s tím, co jsi napsala (17.12.2003 9:10:29) - velké pravdy bez záruky, jo, chuděry maminy nezkušený; ve špitále (BabyFriendly) mi taky říkali něco jinýho, než moje pediatrička s dlouholetou praxí. A ještě mi pak někdo říkal, že když mám doktorku "staršího" data narození, bude mít zastaralý názory, když mi radí čaj na zaplašení žízně při plném kojení. Ale! Praxe a teorie jsou dvě těžce rozdílný věci!! Jinak k tomu čaji - už jsem tu psala, Dr. mi doporučila slabý černý čaj přislazený glukozou, mateří mlíko je prý nasládlé chuti a proto hořký čajík miminkům nešmakuje.
Koukala jsem na fotky - Makulka je ale čertík :-), hele, ty kukadla má po Tobě nebo po tatinovi??
Ručičky jsou hit už pár týdnů. Od jejich uvědomění si až po šmatání po hračkách, drží se špryclí u postýlky, mě u kojení... Je to bohovský, máš pravdu :-)

Lucce s Áďou - vy už máte vážně zoubky??? :-)) Tak to čubrňákuju, Luci to vaše éro je všemi parametry nějak těžce dopředu :-)) My se ještě nepřetáčíme, ale to asi bude tím, že Honzíka moc na bříško nedávám, neb se mu to nijak zvlášť nelíbí. Známe nám sympatičtější fígle, jak trénovat hlavičku. Ale u toho zase nehrozí překulování :-)

Gabi - chripku nebudem ockovat, Dr. rikala, ze ty viry chripky mutuji a tudiz 100% vakcina neexistuje. Snad zatim ochrani robatko mamcino mlicko :-)

Simco - stastnou cestu domu na Slovac! :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
sněží Sonča 17.12.2003 10:58
*Re: sněží Gabulina,Eliska a Alenka 17.12.2003 14:43
**hotňjúsy od Honzíka :-) Bajka + 2 brouci 17.12.2003 16:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.