| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : LMD a hyperaktivita

17.12.2003 9:07:00 tinas

Re: LMD-prosím o radu

Ahoj,děkuji všem za odpověď.
Červánku,
kde je prosím tě na P-9 ta zš Rychnovská. Nic mi to neříká.Mají webové stránky?

Lenko,
v době,kdy jsem se zaregistrovala na Rodině, už bylo jméno Martina i MartinaS zabrané a tak jsem to zkrátila a je z toho Tinas.Nic vhodnějšího mě nenapadlo. :o))

Jinak na logopedii s Petříkem chodím. Neumí říkat písmenko ř. Jeho ř je spíš ž. Neuměl taky r,ale to se naučil,během pár schůzek.

Petříkovi bylo teď v listopadu 6 let,takže je opravdu předškolák. Ty pracovní listy jsem zakoupila sama, podle toho,jak se mi líbí. V ppp jsem radu ohledně výběru nedostala. Petřík je dělá rád,ale je na nich vidět, jak má narušenou motoriku. Řešení má dobře,ale provedení není vždy perfektní.Hodně se,ale poslední dobou zlepšil.
My doma malujeme na zemi na staré kalendáře. Stejně je většina firem vyhazuje,tak si vždy nějaké vyžebrám a hned je na co kreslit.:o))
Doma mám pro Petříka i docela hodně pc her. Problém e v tom,že i ty pro prvňáky mu většinou přijdou dost lehké a tak raději hraje obtížnější hry,ale ty nejsou naučné.No,alespoň si u pc trénuje soustředění. Má na to
tak,půl hodinky a pak ho zase vyženu.
To dělení slabik mu moc nejde. On to fakt asi neslyší,nebo co. Jak už jsem psala třeba slovo táta zná,ale neví na jaké písmenko to začíná,když mu to řeknu. Když to vidí napsané,tak to ví.

Tady je ukázka toho,jak Petřík maluje. Umí i hezčí obrázek,ale pořád to není ono. Domečky jsou šišaté,auto vypadá spíš,jako domeček na kolečkách atd.Chválím mu,ale všechno.

Tinas
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Ahoj Báro Červánku, Fořtka 16.12.2003 21:27
*Re: LMD-prosím o radu tinas 16.12.2003 22:5
**Re: LMD-prosím o radu Červánek 16.12.2003 22:34
***Re: LMD-prosím o radu Lidka 16.12.2003 23:25
****Re: LMD-prosím o radu tinas 17.12.2003 9:7
*****Re: LMD-prosím o radu Červánek 17.12.2003 9:56
******Re: LMD-prosím o radu tinas 17.12.2003 13:48
*******Pro Tinas Šárka, syn skoro 13 let 17.12.2003 16:29
**Tinas, Fořtka 16.12.2003 22:51
**Pro Tinas Šárka, syn skoro 13 let 17.12.2003 11:40
*Re: Ahoj Báro Červánku, Červánek 16.12.2003 22:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.