| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

17.12.2003 0:12:27 Janina&2

dobre rano pri strede :)

Katio,
ja jsem trochu "brutalni matka", takze mne napadlo, ze bych treba vyhledla oblibene misto na hrani u male v pokojiku a zacala si tam stahovat kalhoty a rikala, ze to je prima zachod a delala, ze mam v umyslu pocurat treba oblibenou panenku, pak zavest nejaky vysvetlujici rozhovor (pokud se to male nebude zamlouvat, kam chces curat, tak rict, ze tobe se to taky nelibi, ze ona ma zachod za gaucem). ale musis vedet sama, jaka mala je, aby se to nezvrhlo a nechtela panenku pocurat s tebou :)))

vsem kdo hledaji jmeno pro miminko: proc si hledate nejakou ceskou verzi k cizimu jmenu? ja jsem se pri hledani jmena zase snazila najit nejake, aby moje babicky s tim nemeli problemy, ale aby to neslo nejak prekroutil. takze mi trha usi i kdyz mu nekdo rika Marcelek :) ja mu rikam Marcel (i v 5.pade) a nebo Marcelí.

u nasich na Vysocine lezi 30cm snehu, ale od zitrka se ma oteplovat :( tak nevim, nevim, jake to bude s tema bilejma vanocema - no bylo by to krasne. kdyz jsem Marcelovi rekla, ze je u babicky snih tak mi povida : maminko, pojd, rychle tam pojedeme, ja ten snih chci videt :)))

JO, jinak Romca opravdu HROZNE jeci na deti :))) hihihi - no nee. fakt, uplne normalne jako ja. mame vsechny jen jedny nervicky myslim a zalezi na tom, zda nas zrovna rozciluje manzel, sousedi ci kdokoliv jiny a pak chudaci decka sliznou kazdou blbost a kdyz jsme v pohode, tak jim projde dost veci.
Marcel mi minule povidal taky, ze je protivnej = ma spatnou naladu, takze decka na tom jsou stejne a kdyz se ty dve spatne nalady taky stretnou, tak zvitezi silnejsi hlas a u nas jsem to zarucene ja. kdyz jecim na Marcela nebo jen tak na vsechny pritomne a vsechny kdo by to snad mohli slyset, tak manzel je prvni, kdo mizi a zavira se v obyvaku :)))

pak taky hlasim uklizenou spajzku - zvladla jsem to uz oblecena a vyprchovana. a jeste se pochlubim: pote, co mi manzel vcera zkritizoval muj novy uces jsem si dneska zas udelala jiny model na hlave a kdyz jsem sla odpoledne nakupovat, tak jsem se mu tak libila, ze jsem musela v chodbe cekat, nez dojde pro fotak a nekolikrat si mne vyfoti. no a nase mala zarlivka se pak jeste taky musela fotit se mnou :))

Gabuli, proc nejde uzavrit tvoje album? ja prvne taky nechtela, kvuli tomu, ze mam dost znamych, kteji sem koukaj a pritom nejsou na rodince zaregistrovani. ale vyresila jsem to takhle: udelala jsem novou registaci,prijala ji mezi pratele a vsem komu vzdy posilam fotky proste napisu uzivatelske jmeno a heslo, aby mohli na fotky kouknout.

taaak, krasnou stredu preju, ja ji jeste ztravim doma a tak po ranu jsem k zastizeni jen v pyzamku, protoze ve ctvrtek mam po lenoseni a "hybaj do prace"

mejte se a opatrujte se!
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
nove opatreni Karca 1 16.12.2003 21:26
*Re: nove opatreni KACI 16.12.2003 21:30
*Re: nove opatreni Gabulina,Eliska a Alenka 16.12.2003 23:20
**dobre rano pri strede :) Janina&2 17.12.2003 0:12
***Re: dobre rano pri strede :) KATIA 17.12.2003 1:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.