| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v zahraničí

16.12.2003 21:15:53 Romana, 2 holciny

Uf!!!:)))

Caues holky. Teda, vy jste se dneska rozjely, protacely se mi ocicka nez jsem vsechno prelouskala:)))). Samozrejme pulku toho, na co jsem chtela reagovat zapoomenu, tak aspon neco.

Nejdriv dalsi dobre zpravy od nas: Royinka je uz zas Royinka, dneska se cpala jak nezavrena, zatim na rozdil od Marcelka stastna za suchy chleba, suchary, ryzi a testoviny:)))). Taky je nadsenim bez sebe, ze ma zase rano a vecer svoji lahev mlika(mame nejake specialni miminovske pri prujmovych onemocnenich, dela se jako sunar), tak zatim neprotestuje. Ale nevim, nevim, jak dlouho ji to vydrzi. Zatim se cela rodina tajne zivi v kuchyni, abychom ji nedrazdili:))))). Je to docela sranda. Dneska jsem pozorovala manzela, jak si silenym tempem cpal do pusy maso s am. brambory, mel hlad a ta mala priserka mu byla neustale za patami:))))). Byly jsme dneska dvakrat venku, dopoledne se jeste nechala vozit v kocaru(u ni neobvykle), ale odpoledne uz litala jak diva, tak jsem zas o kus klidnejsi.

Moni, tak to jsou dobre zpravy od nas. Doufam, ze uz zadne spatne nepridam! A dekuju za podporu. To vlastne vam vsem. Pozdravuj Mifi a at se kouka ukazat, uz tu desnou dobu nebyla. Neni clovek ziv jen praci,pecenim a kdovi, co jeste dela:))))Jo, ta vase venkovni skolka zni skvele! Tady mame neco podobneho, prirodni skolka, jsou cele dopoledne venku, na obed chodi do baracku a odpoledne zas venku. Ale musi se platit cela castka a chteji za to nedobroty skoro 400€ mesicne! A taky je to pres cely mesto, coz je znacne neprakticke:(.

Rendo, clovicku, ja te zapomela privitat zpatky. Stydim se a napravuji:))). Jonda uz je velikej chlapak, co? Pocasi u nas tak tak, vcera asi dvakrat chumelilo, ale neudrzelo se to, takze je vsude jenom mokro. A od zitra se ma zas oteplovaat:(((.

Karo, k tvemu dotazu ohledne dvou deti. Zvladnout se to da, beres totiz potom hromadu veci jinak, nez kdyz mas jenom jedno. Jsi jak se tady rika gelassen, ne ze by ti to bylo jedno, ale beres to v pohode. Uvidis, ze to zvladnes. A z te osoby na unoru 2000 si nic nedelej, ignoruj to. To je nejlepsi reseni. Ono je to pak prestane bavit.

Katio, preju stastnou cestu a doufam, ze se ukazes, az budes v Pze. Dneska jsem mluvila s mamkou, pry maji byt v Cechach bile vanoce! Ze by? Jejda, ja uz se docela tesim:)))) Zase vanoce doma, s celou rodinou.....S tim curanim, napadlo me to same, co Janu. Treba se tam neceho boji. A ma v te malicke hlavince, ze chodila u babicky na zahonek, jenze doma v zime ven nevybehne....tak to zalomi za gauc...nic jinyho me nenapada. Ale drzim palce, at to brzy prejde. Co ji dat k postylce na nejakou dobu treba zas nocnicek? Jo, a jecim obcas taky jak hysterka, takze uz je nas zas vic:))))). Ale ber to tak, ze jsme taky jenom lidi a potrebuje to holt nekdy vyventilovat. Hele, Sirin ma zitra 12, kdyz byla mala, taky se po ni obcas svezl nejaky ten muj jekot. Prezila a myslim, ze je normalni(Janino, co myslis?), tak to zas az tak skodlivy neni:)))))).

Holky, ja vam musim neco prasknout. Janina ne ze jen vysedava v pul desaty u compu v pyzamu, ona mi v deset v tom pyzamu volala a ve dvanact znova! To se to nekdo ma:))))))) Ne, kecam. Je to pilne devce, zrovna mi dneska rikala, ze bude uklizet spajz, tak abych ji nepomlouvala. Ale nevim, jestli ji uklizela v pyzamu, nebo se stihla prevleknout:)))).

Silvi, jsi na tom stejne jako ja:))). Ja jak mam nejakou chvilku nekde volnou(coz teda moc casto nebyva:(), tak misto, abych se hodila trosku do gla, nebo udelala neco pro sebe, tak delam neco tady. Asi taky nejsem normalni:)))). Ale porad doufam, ze az mala trosku povyroste, zas znormalnim:))). Mate za sebou pekny strapace, ve 3 letech se 3x stehovat. NO, snad mas ted na nejaky rocek pokoj. Jak dlouho planujete zustat?

JaniZ., jak jste na tom s nachlazenim? Uz lepsi? A uz mate postaveny ten vas velikansky strom? Zavidim:)))) My dneska byly s Ro okukovat vanocni stromecky, chodime jim kazdy den delat mala:)))). Ale ja letos doma strojit nebudu. Bude veliky strom u babicky. Zase nam nastava hromadne prevazeni darku sem a tam, dokud bude prcek verit na jeziska. Ale stoji to za to.

Jejda, to jsem se dneska rozepsala. Tak jdu do hajan, jeste porad dospavam:)). Krasnou stredu preju! Romana





Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
Uf!!!:))) Romana, 2 holciny 16.12.2003 21:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.