| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : srpen 2002

16.12.2003 20:34:36 lydushe + 3 háďata

Re: Úterý

Alice, jestli vyrazíš někdy do Prahy určitě se ozvi, taky bych Tě ráda viděla. Nevím jestli by nám to vyšlo teď do vánoc, když jsme resp. jsem taková chcíplá. Ale dneska jsem vyrazila k doktorovi, ta se na mě podívala a řekla, co s váma, když kojíte. Jestli chcete antibiotika, tak vám je dám, ale jinak si zajděte do lékárny, tam vám poraděj nějakej čaj nebo něco, já vám nepomůžu. A pak mě nepřímo poslala k alternativní medicíně...
Šimon zatim pokašlává, tak doufám, že zatím zůstane u tohohle.
Vidím, že se nějak nedaří na víc frontách, takže všem vám přeju rychlé zlepšení situací, všem nemocným bráškům rychlé uzdravení.. :o))
I tomu mýmu kdyžtak trochu sobecky. Jenže u nás je to na dlouho..
A sníh je bezvadnej, akorát Šimon ho moc nechápe... Dneska do něj šáhnul a brečel asi 5 minut :o)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Úterý ALICE & V-24.8.2002 16.12.2003 9:28
*Re: Úterý ALICE & V-24.8.2002 16.12.2003 16:27
**Re: Úterý lydushe + 3 háďata 16.12.2003 20:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.