| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Těhotenské nevolnosti

3.7.2000 22:50:10 Kateřina, 25. týden

Re: Nevolnost

Ahoj Magdo,
když jsem četla tvůj příspěvek, jako bych se vrátila o pár týdnů, měsíců nazpátek.
Mě začalo být špatně asi tak od 6. týdne (naštěstí jsem nezvracela, jen jsem celé týdny měla pocit, že za pět minut musím .....) Po dvou týdnech jsem se cítila úplně fyzicky a psychicky na dně, a pak se přidala ještě téměř chronická únava. Připadala jsem si víc mrtná než živá. Kromě zaměstnání, jsem nic nestíhala a vlastně stejně jsem na nic ani neměla chuť. Stranou šly moje koníčky, známí. Myslím, že někteří dodnes nepochopili, že mi můj fyzický a psychický stav nedovolil být tak komunikativní a "normální" jako dřív. Ale abych řekla pravdu, tak je mi to jedno. Alespoň jsem poznala, co jsou zač.
A tohle všechno přestalo tak ve 20. týdnu. Docela dlouhá doba a přiznám se, že na to nevzpomínám ráda. Nejvíc mě vadilo to, že když se mi přeci jenom udělalo trochu líp, tak jsem si najednou uvědomila, jak jsem neschopná cokoliv dělat a to mě hrozně deptalo.
Teď už jsem docela "v normálu" a užívám si tak, jak mi můj jiný stav dovolí.
Držím palce a ať je to všechno brzy O.K. !
Kateřina
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Nevolnost Magda, 10.týden 3.7.2000 11:59
*Re: Nevolnost Eliska J. (zatim bez potomka) 3.7.2000 12:57
*Re: Nevolnost Alena, 28. tyzden 3.7.2000 15:11
*Re: Nevolnost Kateřina, 25. týden 3.7.2000 22:50
**Re: Nevolnost Magda 5.7.2000 18:33
*Re: Nevolnost Martina, 25. tyden 10.7.2000 9:51
*Re: Nevolnost Radka, 2 dětičky 19.7.2000 23:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.