| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2002

15.12.2003 21:28:55 -Simi-

Re: Čajíčky

Jo, to zní dobře, myslím že tu jednu krabičku, toho ovocného čaje Megafyt taky mám. Párkrát už ho dostala a vypije ho, ale s porovnáním, granulovaných čajů vypije větší množství za den, víc jí chuná.
Nemá ráda kaše a to skoro žádné. Nejí piškoty. Miluje chleba, to je její. Banány začala jíst až nyní, když už je nemačkam a dávám jí kousat. Zuby má stále 3 dole. Chození nijak nepoužívá, asi jednou za den udělá pár krůčků a pak valí po kolenou celý boží den. Spí stále 2x za den.Jogurty jí dávám už všechny možné bílé. Danone, jogobela vyrábí slazenej hroznovým cukrem. Džusy jsou nevhodné pro děti, samé barvivo. Ale přiznávám se, že jsem malé dala trošičku vymačkaného pomeranče a neosypala se. Byla nachlazená, tak jsem ryskla tyto vitamíny. Jdu do vany takže pokračování zítra. Simi
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Čajíčky Ivča + 3 kluci 15.12.2003 13:57
*Re: Čajíčky -Simi- 15.12.2003 21:28
*Re: Čajíčky -Simi- 15.12.2003 21:28
**Re: Čajíčky Ivča + 3 kluci 15.12.2003 23:50
***Re: Čajíčky Lukaskova maminka 16.12.2003 19:57

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.