| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

28.6.2000 10:43:26 Klára(12.týden)

Tchán a tchýně

Ahoj maminy,vím, že tenhle problém sem nepatří,ale zdá se mi,že většina z vás kouká právě do této rubriky a tak mi možná některá z vás poradíte.
S manželem jsem bydleli nejdříve sami,ale pak nstal v nší rodině menší problém, přišli jsem o byt a teď asi 4 měsíce bydlíme u jeho rodičů.mají veliký problém a byli tam sami.Sestru má vdanou, bydlí sama.Máme svůj obývák, ložnici a bude tam i dětský pokoj.Bojím se,že se dříve oběsím než porodím.Když někam jedeme musíme hlásit kam jedeme ,proč, kdy se vrátíme a pomalu co si oblékneme.Oni auto nemají a jeho mtka je potrhlá nákupama.Chápu to, že se nikam nedostanou,ale kvůli tomu, že v makru mají o 2 Kč levnější mouku než u nás pojedu ve všední den, ještě teď když jsem unavená do Prahy.Manžel jim vždycky nějak odsekne,protože jejich požadavky jsou děsné.Oni si najednou vzpomenou, že v sedm večer pojedeme za jejich příbuznýma(cca 1 hod cesty),s kterýma já si nemám co říci a vědí,že když půjdou za mnou tak já nic nemůžu říct a pojedu.Vzali jsme si s manželem dovolenou a zrovna jen tak náhodou mi oznámili,že ji mají stejně.Když jsem jí řekla,že asi někam třeba na 6 dní pojedeme, když bude hezky,tak hned začala mluvit jako,že je samozřejmost,že pojedou taky.Sestru tu neotravují,ona je už 8 let na mateřské,nemá co dělat,ale pořád chodí za námi a když náhodou manžel něco namítá tak je tam hrozný řev, že pro ně nic neudělá.Nikam se přestěhovat němůžeme.Ona má už 2 vnoučata a nedokáže pochopit, že já se strašně těším a proto už se dívám po věcech a plánuju spolu s mou matkou.Pořád mi říká co blázním,ale to je snad moje věc ne?Bojím se co bude až se to narodí.Prosím jestli jste někdo něco podobného zažil napiště mi radu.Začínám se dost neovládat.první když vlezu po práci do baráku je hned:Kde jste tak dlouho?A proč jste tam byli?A Kláro nepojedeme někam nakoupit?
Prosím moc o radu.Předem děkuji Klára
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Tchán a tchýně Klára(12.týden) 28.6.2000 10:43
*Re: Tchán a tchýně Dáša, 9.týden 28.6.2000 12:34
**Re: Tchán a tchýně Iva (bezdetna) 28.6.2000 12:43
*Re: Tchán a tchýně Alena, 28. tyzden 29.6.2000 7:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.