| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Liberec

6.12.2003 21:25:27 Smáža - J + D

Re: Konečně :-)

Ahojky!

Tak vidíš, jak si tu zubařskou prohlídku zvládla:o) Já jsem rozhodnutá, tam jednou v dalším těhotenství opět radši nejít:o) I když mám taky dobrou zubařku. Jo a k tý tvý chodí můj muž, taky si ji chválí.

Jo a škoda, že nejsi o deset čísel menší, mám tu doma krásný těhot. lacláče a kalhotovou sukni, ale bohužel měřím jen 159:o( A taky teda teď mi dochází, že je to celkem letní oblečení.

Jinak se máte jak? Co vánoční shon a nákupy?
U nás je zatím klid, opomenu-li noční výjezd na pohotovost, nakonec stejně nepřišli na to co mi je, ale naopak našli ještě něco jiného:o(((

Jo a Jára má konečně jednu stoličku venku, bohužel mu ale stále rostou další a mi už týden opět nespíme:o(((
Předvánoční atmosféru si užíváme co se do nás vejde, příští týden jedem do Prahy na trhy ( kolem stromku budem raději chodit obloukem ). A dokoupíme tam poslední dárky.

Mějte se a zas se někdy ozvěte!

Smáža
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Konečně :-) BERBER+A+L+V 3.12.2003 18:8
*Re: Konečně :-) Smáža - J + D 6.12.2003 21:25
**Re: Konečně :-) Pendula 11.12.2003 18:43
***Re: Konečně :-) Klárinka 11.12.2003 18:53
****Re: Konečně :-) Pendula 17.12.2003 19:44

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.