| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Klub starých paní a pánů

26.11.2003 15:25:20 MartaS.

Test věrnosti

Ahoj Tinas,
já jsem tady ! Taky tu tam kouknu, ale NIC a jsem zklamaná, zž nemám u cigárka co číst, tak si odnáším sebou práci. Nevím jak ostatní, ale mám toho tu dost a dost. Nicméně si vždycky ráno najdeme čas na "test věrnosti" (cca v 8:30) na Evropě 2. My tady s kolegyní posloucháme úžasné rádio Hej, ale šéfík vedle právě Evropu, tak nás vždycky zavolá. Posloucháte to někdo ? Jaký na to máte názor. Já osobně se za tu Simonu musím stydět a ten princip mi připadá dost hrozný. Ať už ta prověřovaná osoba 1/uspěje (to jako že nepodlehne těm laciným žvástum té svůdkyně) nebo 2/ne - stejně je vždycky oheň na střeše >> buď se 1/zlobí volaný na partnera, že mu není důvěřováno a nebo 2/když podlehne (podle mě kolikrát třeba jenom slíbí, že se Simoně ozve, aby se jí zbavil, protože je fakt nechutně vlzlá) tak se mu balí krufy, občas padají sprostá slova a už jsem zaregistrovala i slzy a to bolí.
(Ale koneckonců si o TO asi ti brečaví řekli, když do toho šli - nevím)
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Středa tinas 26.11.2003 13:34
*Test věrnosti MartaS. 26.11.2003 15:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.