| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

14.6.2000 15:11:59 Martina, 21.tyden

Re: pro stastnou Jitku

Ahoj Jitko,

kdyz jsem si precetla tvoji zpravu o vysledku amniocentezy, tak mi uplne naskocila husi kuze, jakou jsem mela radost, ze je to vse v poradku. No, tak ted vidis, mas jeste navic zkusennost, kterou si jen tak kazda maminka nezazije.

Jsem taky rada, ze se Ti v Detskem dome libilo. Musim se priznat, ze me nakupovani zas az tak moc nebavi, protoze se mi jen tak neco nelibi, ale potom mam zase obrovskou radost, kdyz se nejaky nakup zadari.
S tim oblecenim je to ted v pohode, kdyz je takovy vedro. Mam asi troje docela dost volne saty, takze to mohu i stridat. Horsi to ale je, kdyz se vice ochladi. To jsem pak bezradna, protoze v dzinovych laclacich proste do banky chodit nemuzu. Jeste navic se mi manzel minule desne smal, kdyz jsem si je pred zrcadlem zkousela, ze pry v nich vypadam jako krtecek a ze si mam jeste do kapes poridit rozbite zrcatko a micek. Docela me to nastvalo.
Jinak moje mimi se ma zatim asi taky docela dobre, uz bezne kope a ozyva se i pres den v praci.
Ja zatim do prace chodim, ale ta vedra mi vubec nedelaji dobre, hlavne kdyz musim odpoledne cestovat rozpalenou tramvaji plnou upocenych lidi.
Tak co, chodis do toho Pomadu?

Martina
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
pro Martinu, která má stejně staré "mimi... Jitka, 21 týden 14.6.2000 14:32
*Re: pro stastnou Jitku Martina, 21.tyden 14.6.2000 15:11
**Re: pro Krtečka Jitka, 21 týden 14.6.2000 15:58
**Re: pro stastnou Jitku Darja 23 týden 15.6.2000 10:27

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.