| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

14.6.2000 8:26:27 Kamila, skoromamina

Re: Hm

Mily Davide,
vidim, ze jsem se vubec nemylila, kdyz jsem povazovala svuj prispevek za zbytecny. Nebyl pochopen. Nastesti v teto "diskusi" uz nebudeme pokracovat, protoze dnes mam posledni pristup k pocitaci. Pak se budu plne venovat svemu miminu. Ale jeste par slov. Nevykladejte si kazdy jiny nazor nez Vas za netoleranci. Zdenka odsuzuje postupy (konani), ktere pusobi zlo, ne ty lidi samotne. Proto jim pise. Ona je nesoudi. A kde vzala pravo rikat zenam po interrupci, za zabily? V tom, ze skutecne zabily. Myslite, ze rozsekane nebo chemicky rozleptane dite je zive? Nebo rikate vrahovi narozeneho ditete, ze udelal dobry skutek? Ani ruku byste mu nepodal. Ekonomicka situace nic neomlouva. Kdyz vas vyhodi z prace, taky to nevyresite vrazdou sefa. A ten o tom rozhodoval, kdezto dite zadnou vinu nema. Cetla jsem Zdenciny nazory i v jinych rubrikach, jak jste zadal. Nezdaji se mi hrube, je v nich touha informovat pisatele ze vsech stran. Tolerantni clovek se prece nemusi bat jinych nazoru. V diskusi se ma prece hledat cesta k lepsimu do budoucna, kdyz to minule uz napravit nemuzeme. Proto Zdenka pise, jak ji srdce veli. Ma ty zeny mozna radeji, nez si myslite. Zalezi ji na nich i na jejich detech. Ja uz se rozhodne nikdy do takove diskuse nezapojim, ale ona to nevzdava. Ja mam uctu k ni i k ostatnim. Jinak clovek neni tolerantni. Vy sam po toleranci prece tolik volate. Treba kdybyste znal Zdenku osobne, mel byste ji i rad. Co vite ...
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Hm David 9.6.2000 11:29
*Re: Hm Kamila, skoromamina 9.6.2000 12:22
**Re: Hm David 13.6.2000 6:28
***Re: Hm Kamila, skoromamina 14.6.2000 8:26
****Re: Hm David 15.6.2000 5:50
*****Re: Hm Dana , 29 let , dvojčata 16 měsíců 17.6.2000 22:33

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.