| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

13.6.2000 15:32:40 Dáša, 8. týden

Re: Krev při výtěru

Milá Kláro,
děkuju Ti za odpověď. Jsem ráda, že se někdo ozval. V současné době nevím ještě nic, stále polykám Utrogestan. Mám pocit, že mě doktor vyděsil a nemusel. Sice mi našel krev, nebo spíš hnědý výtok, na děložním hrdle, říkal, že je to krvácení z dělohy. Já ale ani dosud (ťuk, ťuk, ťuk) nic vyjímečného nepozoruju, maximálně okrový - světle okrový výtok, a to si myslím, že má ke krvi daleko. Na kontrolu mám jít příští čtvrtek. Doufám jen v ty nejlepší zprávy. Zatím si s manželem ani jinou variantu nepřipouštíme a na naše Štístko se moc těšíme. Jestli chceš znát výsledek příští kontroly, tak mi kdyžtak napiš e-mail. Budu informovat. Měj se hezky, děkuju a přeju příjemné těhotenství bez problémů a se šťastným koncem (a to nejen Tobě ale všem)!
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Krev při výtěru Dáša, 7.týden 8.6.2000 15:26
*Re: Krev při výtěru Klára:(10 týden ) 13.6.2000 14:6
**Re: Krev při výtěru Dáša, 8. týden 13.6.2000 15:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.