| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Interrupce

13.6.2000 6:28:36 David

Re: Hm

Pro Kamilu,
milá paní Kamilo, nevšiml jsem si, že bych "rýpal" do osobností druhých, pokud máte tento pocit, je jenom váš. Paní Zdenka je netolerantní vůči antikoncepci, vůči interrupcím, vůči umělému oplodnění (a to nepopřete), možná chce žít přírodně.
Možná by jste si měla přečíst příspěvky, které napsala jako reakci v oddílu "Jak jsem prožívala těhotenství a porod", opravdu je to počteníčko. To, že je někdo proti IVF přeci neznamená, že bude psát ženám, které to podstoupili o tom, že je neetické a je to nejodpudivější početí, a další hrůzné věci - kdo jí dal právo soudit jiné? (mimochodem, tohle tedy taky určitě berete jako rýpání do osobností, které IVF podstoupily, že ano?) Nechápu. Jedna věc je mít svůj názor a napsat ho, druhá věc je mít názor a nutit ho lidem, kteří ho ani znát nechtějí. A kdo jí dal právo říkat jiným, které podstoupily interrupci, že zabily? Je to nechutné. Myslím, že tyto ženy určitě nešly na potrat s chladnou hlavou, ale chápu, že pokud je potrat nevyhnutelný, má se provést. V dnešní době je ekonomická situace dost hrozná a rodina sama má rozhodnout a zvážit jak se zachová, a myslím, že nepotřebuje, aby je někdo soudil. (byť možná dobře míněnými radami, ale osobní postoj neznamená, že je jediný dobrý a správný).Nevím, jestli mám ke Zdeňce nějakou úctu. Nejsem si jist. A že ve zlém se ještě nikdy nic nezlepšilo máte pravdu, ale říkat tedy někomu že zabil, když podstoupil interrupci, je podle vás správné a dobré? Podle mě ne. Víte, pokud má někdo jiný názor než já, já to chápu, od toho jsme lidi. O tom, jestli je někdo sprostý nebo ne, tahle diskuse není. Všiml jsem si, že je hodně záporných reakcí na Zdenčiny příspěvky, nedivím se.
Přeji vám krásný den, a také vám přeji, aby jste dokázala zvážit, co jsem napsal, případně si přečíst výpady Zdeňky proti těm, které cítí věci jinak, než ona.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Hm David 9.6.2000 11:29
*Re: Hm Kamila, skoromamina 9.6.2000 12:22
**Re: Hm David 13.6.2000 6:28
***Re: Hm Kamila, skoromamina 14.6.2000 8:26
****Re: Hm David 15.6.2000 5:50
*****Re: Hm Dana , 29 let , dvojčata 16 měsíců 17.6.2000 22:33

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.