| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Re: Těhotenský test - kdy?

Milá Blanko,
pětileté čekání na dítě mi dalo opravdu bohatou zkušenost s těh. testy. Běžně jsou k dostání naše v ceně okolo 50-70Kč. Ty mohou odhalit těhotenství již 7. dní po početí, tedy ještě před očekávanou menstruací, ale pokud ukážou, že těhotná nejsi, není to na 100% a tak se vyplatí test po týdnu opakovat (pokud se nedostaví menstruace). Dělají se vždy z ranní moči a je dobré počkat jestli se druhý proužek neobjeví alespoň pět minut, místo výrobci doporučovaných třech. Potom jsou testy dovozové za cca 200kč a ty se mohou dělat během dne taktéž od 7. dne od početí a měli by být ještě spolehlivější. Nejhorší jsou testy izraelské, které se někdy objevují v lékárnách a stojí okolo 100kč a ten jediný se mi neosvědčil. Je možné, že v počátku těhotenství test ukáže výsledek negativní a ty jsi těhotná, ale naopak jsem to neslyšela nikdy. Pokud chce mít člověk 100% jistotu musí jít na krev.
Mirka
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Těhotenský test - kdy? Blanka 12.6.2000 11:10
*Re: Těhotenský test - kdy? Mirka (28), holčička 4.měsíce. 13.6.2000 0:57
*Re: Těhotenský test - kdy? Iva, 1+? 16.6.2000 23:27
**Re: Těhotenský test - kdy? Pro Ivu, Pavla 19.6.2000 8:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.