| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

Re: Podivné oddělení fyziologického šestinedělí

Už jsem tady o Bulovce psala a tak jen krátce. V současné době (konec ledna 2000) dítě po porodu odebírají na čtyři hodiny, aby se maminka mohla vyspat, ale jen v případě, že s tím výslovně souhlasíte a podepíšete ještě před porodem papír. Že nenechají rodičku po porodu chodit po chodbě s dítětem v náručí, ale jenom v postýlce je logické, protože žena může omdlít a když má miminko v náručí, tak ho opravdu může zabít, kdežto když ho má v postýlce, tak se mu nic nestane. Na pokojích již jsou přebalovací pulty-tedy jeden, protože víc by se jich tam nevešlo, ale je vybaven desinfekcí, která se po použití povinně aplikuje. Koupání je trochu problém opravdu se chodí miminka sprchovat, ale omývají si je i sprchují samy maminky. (Ne po výzvě rozhlasem, ale po osobní výzvě sestrou bez fronty, vždy po trojici z jednoho pokoje). Na pupíček jsem si dítě po zdvořilé výzvě lékařky odvezla sama a natolik jsem personálu důvěřovala, že jsem jim tam dítě těch dvacet minut nechala a šla se poprvé v klidu naobědvat. Dítě jsem si vyzvedla cestou z oděda. Normální plíny jsme nepoužívali, dostali jsme pět jednorázovek a čistící vlhčené ubrousky, plíny na zbývající pobyt donesl tatínek. S košilkama a prádlem jsou opravdu problémy, ale vyměňuje se nejen při koupání, ale i při dětské vizitě a potom na požádání. Bohužel jsou mezi námi i tací, kteří ústavní prádlo kradou. Takže jediné na co já si můžu na Bulovce stěžovat je jídlo. To bylo opravdu hnusné, ale za to oni nemůžou, kolik dostanou od státu, tolik můžou dát. Byla jsem na Bulovce moc spokojená a po druhé tam určitě budu rodit znovu.
Mirka
Odpovědět
Průběh diskuze (16 názorů)
Podivné oddělení fyziologického šestined... Marie Vnoučková, pět dětí 4.6.2000 12:47
*Re: Podivné oddělení fyziologického še... Martina, 20. tyden 5.6.2000 8:56
*Re: Podivné oddělení fyziologického še... Lída, kluk 13m 6.6.2000 12:21
*Re: Podivné oddělení fyziologického še... Lenka, 22 tyden 6.6.2000 13:36
**Re: Podivné oddělení fyziologického ... Katka, Lubošek 8 týdnů 7.6.2000 17:28
***Re: Podivné oddělení fyziologickéh... Saša, roční holčička 7.6.2000 19:51
*Re: Podivné oddělení fyziologického še... Mirka (28), holčička 4.měsíce. 6.6.2000 23:39
**Re: Podivné oddělení fyziologického ... Jana Novotná, synové 10 let a 22 měsíců 7.6.2000 1:40
***Re: Podivné oddělení fyziologickéh... Saša, roční holčička 7.6.2000 20:3
****Re: Podivné oddělení fyziologick... Věra, syn Kryštof, 3 týdny 7.6.2000 22:0
***Re: Podivné oddělení fyziologickéh... Mirka (28), holčička 4.měsíce. 7.6.2000 22:41
****kurzy péče o mimi Darja, 22 týden 9.6.2000 10:6
*****Re: kurzy péče o mimi Saša 9.6.2000 22:56
****Re: Podivné oddělení fyziologick... Radka Wallerová, dva synové - dva a půl roku, sedm týdnů 14.6.2000 21:2
*****Re: Podivné oddělení fyziologi... Mirka (28), holčička 4.měsíce. 15.6.2000 0:24
******Re: Podivné oddělení fyziolo... Radka Wallerová 16.6.2000 20:48

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.