| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

3.3.2002 21:55:56 Pavlína, syn 15 měsíců

Re: Depo Provera

Po porodu mi doktor nabídl Depo Proveru. Byl jsem s ní spokojená, ale vyskytl se problém. Malému začaly růst chloupky na genitáliích a okolo bradavek. To se objevilo okolo jeho pátého měsíce. Takže další dávku jsem si už nenechala dát. Problém je v tom, že endokrinolog tvrdí, že je to způsobené Proverou a že nesmím brát žádnou hormonální antikoncepci, dokud budu kojit (kojím dosud), na druhou stranu gynekolog a i výrobce, se kterým jsem se spojila tvrdí, že takovýto případ neměli, že je to naprostý nesmysl. Nevím, co si z toho vybrat, protože hodnoty z krve neměl zvýšené žádné. Naštěstí se růst zastavil, dlouhé chloupky vypadaly, ale zůstaly tam kratší.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Minnesse Lada 29.6.2001 8:0
*Depo Provera Jitka,25(dvě děti) 18.1.2002 22:40
**Re: Depo Provera Anka, 3 děti 21.2.2002 21:36
***Re: Depo Provera Pavlína, syn 15 měsíců 3.3.2002 21:55
****Re: Depo Provera Anka, 3 děti 4.3.2002 21:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.