| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Prořezávání a růst zubů

2.6.2000 22:28:31 Saša, roční holčička

Prořezávání zubů a teploty ?

Chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s prořezáváním zubů a teplotami. Zatím v každé chytré knize jsem našla, že prořezávání zubů není důvodem k zvýšené teplotě, příp. horečce, že jen je organismus oslaben a tudíž je větší pravděpodobnost , že se získá nějakou infekci. Mé holčičce (zítra jí bude rok) se první dva zuby prořezaly v 10 měsících, začátkem tohohle týdne se začali prořezávat další dva a dnes to vypadá, že se jí klube zoubků mnohem víc ... 4? 5 ? 6? (možná to teď chce dohnat ...)
Ale důvod proč se ptám je ten, že od středečního večera - tj.2 dny - má teploty od 37,9 výše (do 39). Samozřejmě jsme byly u paní doktorky. Ta konstatovala, že máme dávat paracetamolový sirup, a že se uvidí. Sašence jinak zjevně (zatím ) nic není, jen ty teploty i při podávání Calpolu se pohybují neustále kolem 38°C.
Zajímalo by mě, zda někdo máte podobnou zkušenost v souvislosti s prořezáváním zubů. (Ty zatím nevysvětlitelné a nesrazitelné teploty mě docela znervozňují.) Jinak pro úplnost, škvrně bylo dosud úplně zdravé tj. neměla ani takové ty miminkovské nemoci jako 6. nemoc, atd., kde po pár dnech vysokých teplot se mimčo osype, takže možná za to opravdu zoubky nemohou.
Ráda si přečtu Vaše zkušenosti,
děkuji Saša.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Prořezávání zubů a teploty ? Saša, roční holčička 2.6.2000 22:28
*Re: Prořezávání zubů a teploty ? Radka Uhrová,dcera6,syn3 6.6.2000 5:57
**Re: Prořezávání zubů a teploty ? Saša 6.6.2000 13:12
*** dlhotrvajuci kasel Lucka, 2.5rocny syn 6.6.2000 20:30
****Re: dlhotrvajuci kasel Jana 31 a Péta 15 mesíců 6.6.2000 21:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.