| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

2.6.2000 11:53:59 Iva (bezdetna)

Re: Doktor v Pardubicích?

Ahojky,
ja jsem z Pardubic, pristehovala jsem se pred rokem a pul a protoze jsem byla mesic po laparoskopii, shanela jsem odborneho lekare. Bohuzel vsude, kam jsem volala meli plno a nepribirali. Zkousela jsem i G-Med, nebo jak se to jmenuje, ale nikde me vzit nechteli. Nakonec se me ujal MUDr. Smetana, ale spis to byla jenom takova 9 mesicni prestupni stanice, protoze mam problemy s otehotnenim. Ted navstevuju hradeske stredisko Sanus a jsem spokojena. Nevim, jestli tam berou pacientky i bez doporuceni, psala jsem tu uz o Sanusu a prisla jedna negativni (velmi negativni) zkusenost, ale jak jsem psala, ja jsem spokojena.Kdybys chtela telefon,ozvi se.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Doktor v Pardubicích? Bára, bezdětná 1.6.2000 8:31
*Re: Doktor v Pardubicích? Iva (bezdetna) 2.6.2000 11:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.