| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Antikoncepce

21.2.2002 21:36:22 Anka, 3 děti

Re: Depo Provera

Ahoj, právě mám ¨Depo Proveru už půl roku. Co se týče ochrany před početím, tak jsem žádné špatné zprávy neslyšela a u mě zatím funguje na 100%. Jsem totiž dost chytlavá, otěhotněla jsem při měření bazální teploty, první den po měsíčkách, při přerušovaném styku, při vynechání jedné tabletky hormonální antikoncepce a když jsem si dítě konečně naplánovala, tak jsem byla těhotná okamžitě.
Jiný problém jsou potíže se špiněním během prvního půlroku. Celých šest měsíců jsem totiž špinila téměř neustále, ani jsem nerozpoznala, kdy šlo o měsíčky. Pozitivní bylo, že jsem vystačila s malou vložkou nebo minitampónem a zbavila se extrémně silné menstruace. Teď jsem si nechala píchnout třetí injekci a už jsem 3 týdny bez potíží. Snažila jsem se to vydržet, vidina minimální nebo žádné menstruace mi dodávala trpělivosti. A taky se už nechci vrátit k orálním tabletkám, mám obavy i z vlastního selhání.
Tak uvidíme...
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Minnesse Lada 29.6.2001 8:0
*Depo Provera Jitka,25(dvě děti) 18.1.2002 22:40
**Re: Depo Provera Anka, 3 děti 21.2.2002 21:36
***Re: Depo Provera Pavlína, syn 15 měsíců 3.3.2002 21:55
****Re: Depo Provera Anka, 3 děti 4.3.2002 21:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.