| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

1.6.2000 11:29:28 Tulda (10. týden)

Zmantená

Ahojky,
tak jem včera byla u doktora, on k nám do vsi jezdí jednou za čtrnáct dní a bývá tam 2 hodinky. Včera tam přijel, zapoměl klíče, tak se zase vracel a z 2 hodin zbyla ubohá hodinka. Navíc tam bylo mnohem víc lidí než bývá zvykem tak to byl fofr.
Bylo to opravdu jako na běžícím páse, vlítla jsem tam, podíval se na mě, udělal nějaký stěry, mezitím pokřikoval cosi na sestru, něco že uděláme nějaký L(a nějaký číslo) a S(a nějaký číslo) sestra se tomu podivovala proč to všechno.
Nestihl mi v tom fofru říct vůbec nic jenom jsem z dialogu mezi ním a sestrou pochopila že mám přijít příští středu do jeho stálé ordinace a za tři týdny na ultrazvuk. Mám torochu obavy jestli je všechno v pořádku když chce dělat nějaká vyšetření kterým se ta sestřička tak divila. No ale na druhou stranu proč by mě zval na ultrazvuk až za tři týdny, kdyby to nebylo OK? Nechápu nic !
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Zmantená Tulda (10. týden) 1.6.2000 11:29
*Re: Zmantená Lenka, 16. týden 1.6.2000 13:21

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.