| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

26.5.2000 8:34:52 Naďa

Temelín

Tuldo,
já bych ten Temelín neriskovala. Podle těch včerejších zpráv, jak jsem to sledovala, to na žádný Černobyl nevypadá, měla jsem dojem, že je to věc, se kterou při té manipulaci tak trochu počítali. Jiná věc je ta, a to se tě týká, že tam normálně probíhaly exkurse a nikdo je na to neupozornil. To záření asi opravdu nebylo zdraví nebezpečné, ale kdoví jak to může působit na člověka, který se třeba už léčí na rakovinu, nebo má oslabený imunitní systém, nebo třeba je zdravý jako řípa, ale čeká miminko. Snad by to tvému mimču nemělo uškodit, ale asi nemá smysl se vědomě vystavovat třeba i jen hypotetickému riziku. Měla by sis o tom otevřeně promluvit se šéfem, já si myslím, že tě vysloveně k té cestě nemůže nutit. No a kdyby si nechtěl dát říct, tak snad tvůj gynekolog by ti dal z tohoto důvodu nemocenskou bez řečí, ne? Tak zlom vaz.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Pro Gabču Tulda (8. týden) 25.5.2000 12:23
*Re: Pro Tuldu Gabča 25.5.2000 13:11
**Re: Pro Tuldu Tulda (8. týden) 25.5.2000 13:32
***Temelín Naďa 26.5.2000 8:34
**Re: Pro Tuldu Andrea, bezdetna 25.5.2000 15:13
**Re: Pro Tuldu Andrea, bezdetna 25.5.2000 15:13
***Missed ab. Petra,25. týden 25.5.2000 15:46
**Re:pro postižené missed ab Andrea, bezdětná 26.5.2000 10:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.