| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

25.5.2000 13:11:19 Gabča

Re: Pro Tuldu

Ahojky. Určitě to je jak říkáš. Mě tam prý viděl taky jakejsik drobek, čemu říkal "embrionální základ tam je", ovšem já jsem nevíděla vůbec nic, jen zas to plodové vejce. Ach jo. Už Ti je líp, nebo pořád na zvracení? Mě je jakš takš, ale hrozně se mi motá hlava, mlha před očima a můžu se uběhat na záchod zvlášť teda v noci, to asi proto abych se jó nevyspala. Jinak nic nového. Děkuju ostatním za rady jak přelstít počítač, ale já jsem na to strašně asi líná nebo tupá, zatím mi to vyhovuje jak to je. A taky netuším co je to ten chat, ale určitě to musí být skvělé. Ale co, to nevím. Dneska tu budu trávit celé odpoledne, tak holky pište ať mi to tady utíká. To je klasika venku až přenádherně a já trčím v práci až bude pršet, tak budu mít volno. Tak se mějte krásně a ať vám to roste.

P.S. Už beru taky tu Maternu "radši"!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Pro Gabču Tulda (8. týden) 25.5.2000 12:23
*Re: Pro Tuldu Gabča 25.5.2000 13:11
**Re: Pro Tuldu Tulda (8. týden) 25.5.2000 13:32
***Temelín Naďa 26.5.2000 8:34
**Re: Pro Tuldu Andrea, bezdetna 25.5.2000 15:13
**Re: Pro Tuldu Andrea, bezdetna 25.5.2000 15:13
***Missed ab. Petra,25. týden 25.5.2000 15:46
**Re:pro postižené missed ab Andrea, bezdětná 26.5.2000 10:10

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.