| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Malá závist

Tak vám všem trochu závidím. Některé z vás miminko čekáte, některé se o něj usilovně snažíte a já jen čtu vaše příspěvky a tiše závidím. Čím častěji zabrousím do vaší diskuse, tím víc po miminku toužím. Takže, kde je ten problém? Můj problém jsou peníze. (Pravda. Oproti některým vašim problémům je můj zanedbatelný) - Zatím si prostě miminko nemůžeme dovolit. V červenci se budeme stěhovat do vlastního bytečku, což je vlastně takový první krok ale velká finanční zátěž. Pak budeme splácet a splácet půjčky. A když všechno dobře půjde, tak za 2 za 3 roky budu moci psát do této diskuse už jako čerstvá těhulka.

Takže zatím se mějte všechny moc krásně a užívejte si vaše těhotenství. Snad se i já jednou dočkám a budu konečně prožívat to, co právě teď vy.

Hezká a zdravá mimi!
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Malá závist Pavlína (22 - zatím bezdětná) 24.5.2000 7:56
*Re: Malá závist - Pavlíně Petra, 25. týden 24.5.2000 9:42
**Re: Malá závist - Pavlíně Alena, 22 tyzden. 24.5.2000 10:16
***Obava Adéla (21. týden) 24.5.2000 13:20
****Re: Obava Jitka 18 týden 24.5.2000 13:57
*****Re: Obava Adéla 21.týden 25.5.2000 7:15

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.