| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Re: Miminko starsi a vetsi ?

Ahoj Martino,
chtěla bych Vás uklidnit. Můj lékař mi na začátku 39.týdne těhotenství oznámil, že vzhledem k velikosti dítěte a lehké těhotenské cukrovce mi vyvolá porod na konci čtyřicátého týdne. Začala jsem mít strach o sebe i o dítě. Bála jsem se, že vzhledem k velikosti děťátka budu mít problémy při porodu. Porodila jsem ve 39+3. týdnu a ten samý doktor s údivem zvolal, když se syn narodil:"Jééé
ten je maličký!". Jelikož mi dítě bezprostředně po porodu ani neukázal, strachovala jsem se ješťe další dvě hodiny strávené na porodním lůžku, že je abnormálně maličký. Samozřejmě, že bylo v tomto případě vše v pořádku, chlapeček měl stejnou váhu, jako jeho starší bráška ( 3kg ). Domnívám se, že někteří doktoři, ale i maminky často přeceňují výsledky získané z ultrazvuku. Držím Vám palce a pokuste se zachovat klid.Jana.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Miminko starsi a vetsi ? Martina, 26 let, 23+4 23.5.2000 14:39
*Re: Miminko starsi a vetsi ? Jana Novotná, syn 10 let a 21měs. batole 23.5.2000 19:21
*Re: Miminko starsi a vetsi ? Jitka (25 týden) 24.5.2000 9:39
**Re: Miminko starsi a vetsi ? Martina, 26 let, 24.tyden 26.5.2000 8:58
***Re: Miminko starsi a vetsi ? Štěpánka (16.týden) 26.5.2000 9:24
****Re: Miminko starsi a vetsi ? Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 26.5.2000 9:57

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.