| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Re: pohyby

Ahoj Leonko,
moje zkušenost s pohyby je tato: délku těhotenství počítám od prvního dne poslední menstruace a u Honzíka to byl 20. týden, teď trošku dřív - 16. týden, ale u dalších těhotenství je to prý vždycky dřív.
Pocity jsem ze začátku měla asi spíš takové, jako že to jsou větry, ale když jsem se uvedla do klidu a pěkně zhluboka jsem dýchala do bříška (nezvedá se ti hrudník, ale břicho), tak se to opakovalo - což při špatném trávení není.
O pár týdnů už jsou to takové ty záškuby v břiše. No a asi tak za 4-6 týdnů je možné vysledovat, že pinďa už kope - vyboulí se ti při kopnutí bříško tam, kde právě prcek tancuje.
Těš se, ale zbytečně se nenervuj, že teď ještě nic, při prvním dítěti to bývá opravdu kolem těch dvaceti týdnů.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
pohyby Leona, 16 týden 22.5.2000 16:54
*Re: pohyby Petra Š.,25. týden 22.5.2000 16:59
*Re: pohyby Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 23.5.2000 6:34
*Re: pohyby Darja, 20 týden 23.5.2000 12:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.