| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

18.5.2000 0:18:42 Zdenka + dcerka Zdenka 17mes

Re: moře

Se Zdeninkou jsme byli ve Španělsku když jí bylo 5 měsíců a ve Francii, v 6ti měsících. Záleží na také natom jakou zvolíte dopravu, my jsme letěli a bylo to docela v pohodě - je jenom třeba mít po ruce pleny, ubrousky, pár hraček a eventuelně nějaké náhradní oblečení a pokud kojíš (já jsem kojila) tak jsem na cestu letadlem nic nepotřebovala) Z golfkama se dá dojet až před dveře letadla, kde ti je letuška odebere a když vystupuješ tak už je tam máš zase připravené, někdy i rozložené. Pokud si chceš užívat vyloženě moře (já o něj stojím vždy jen tak pár hodin za celou dobu a raději poznávám...) tak určitě přibal nebo si na místě pujči slunečník! Ještě k němu jsme měli slunečník na golfkách a sluneční stříšku. Drbala jsem si hlavum že jsem ssebou nevzala takový ten pidi mini bázenek asi pruměr 70 cm, do kterého bych bývala mohla nabrat vodu, za chvíli by byla ohřátá a mohla jsem ho potom dát pod slunečník a Zdeninka se v něm cákat. koupání v moři pro Zdeninku moc nebylo - byl to červen a voda byla na ní moc studená, i když se jí moc líbili vlny. Nedělej si zbytečně hlavu, že to bude komplikované, vezmi si věci co si bereš normálně když jedeš někam u nás + mysli na horko a že když něco zapomeneš, takže to můžeš určitě dokoupit na místě (i když něco zbytečně draho - třeba takovou 30 krém, který jsem vloni zapoměla já)Důležitý je pitný režim, ale i když doktorka doporučovala čistou vodu nebo čaj, Zdeninka to prostě nechtěla, takže jsem kojila - to byla druhá rada doktorky "nebo to třeba ukojíte". Jo a hlavně si přibal pohodu a dobrou náladu, protože když budeš ty v pohodě, tak miminko určitě také. Pokud chceš vědět něcok onkrétního tak mi napiš
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
moře Štěpánka a Filip 6 měsiců 17.5.2000 21:20
*Re: moře Zdenka + dcerka Zdenka 17mes 18.5.2000 0:18

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.