| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Psychomotorický vývoj

Nechce lézt


--------------------------------------------------------------------------------

můj syn hned od narození pásl hříbátka, dělal píďalku a podle p. doktorky byl velmi šikovný. Od 7 týdne chodíme plavat a to mu také moc jde. Týden po dokončení pátého měsíce už sám sedí a od šestého měsíce se za ruce udrží ve stoje a teď už i za ruce chodí (asi 14dní). Podle veškerých příruček a knížek které jsem přečetla, by se asi tak od pátého měsíce měl sám otáčet na bříško a zpět na záda a taky lézt. To ale on nedělá. Zatím to vypadá, že dřív začne sám chodit. Sice se již otočí na bok a i trochu na bříško, ale jinak nic.
Je na svůj věk také dost veliký v půl roce měl 74cm a 10kg. Co sním mám dělat? Nebude mu později nějak na škodu, že celou jednu etapu vývoje vynechá? Předem děkuji Jana



Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Nechce lézt Vojíková Jana (syn Tomášek 7 měsíců) 13.5.2000 20:12
*Re: Nechce lézt Máša, syn David 11 měsíců 13.5.2000 21:48
*Re: Nechce lézt Sasa, rocni holcicka 13.5.2000 22:32
**Re: Nechce lézt Stáňa(39)+Ondra(6) 16.5.2000 13:52
*Re: Nechce lézt Hanka, 2 dcerky 3,5roku a 3 měsíce 16.5.2000 11:7
*Re: Nechce lézt Vlasta, 2leta dcerka 20.5.2000 23:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.