| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Bolesti hlavy

10.5.2000 21:59:38 Jana, syn 9 let, dcera 12 let

Bolesti hlavy u dětí

Můj devítiletý syn si poslední dobou stěžuje na časté bolesti hlavy, hlavně ráno. Nejdřív jsem si myslela, že simuluje, že se mu nechce do školy. Pak mi to nedalo, šla jsem s ním na neurologické a oční vyšetření. Nic se nezjistilo, EEG je v pořádku, teď půjdeme ještě pro jistotu na CT. Snažím se hlídat synovu životosprávu, přesto se tak jednou do týdne probudí s velkou bolestí hlavy. Nechám ho vždy doma, většinou ho bolest do odpoledne přejde. Jeho učitelka však tyto jednodenní absence nese nelibě. Co mám dělat? Mám ho tak nechat jít do školy?
Nemáte někdo podobnou zkušenost? Co by pomohlo? Neuroložka mi řekla, že to bývá u dětí tohoto věku časté.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Bolesti hlavy u dětí Jana, syn 9 let, dcera 12 let 10.5.2000 21:59
*Re: Bolesti hlavy u dětí Olga, syn 4 roky 11.5.2000 7:49
*Re: Bolesti hlavy u dětí Jana, 1 dítě 22.5.2000 23:17
*Re: Bolesti hlavy u dětí Šárka, syn 9 let 26.5.2000 12:22
*Re: Bolesti hlavy u dětí Milan Gargel 28.5.2000 18:47
**Re: Bolesti hlavy u dětí Milan Gargel 31.5.2000 21:45

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.