| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

9.5.2000 21:13:54 Iva, syn 7 týdnů

Re: Pes versus miminko?

Ahoj Moniko,
byla jsem v podobne situaci jako Ty, s tím rozdílem, že jsme se do domečku nastěhovali už s pejskem a miminko jsme si porizovali po tom.
Navic mne v ranem tehotenstvi doktori vydesili s toxoplazmosou, kterou si pripadne clovek muze uhnat spise v domecku, resp.na zahrade kam mohou kocky, nez v panelakovem byte.
Pak jsem se desila reakci naseho 6ti leteho shar-peje na noveho clena rodiny. To vis, do te doby to byl vsemi obletovany milacek, bydlici nejen doma ale pomalu spici s panickou v posteli.... a ted nejake urvane mimino.
Hledala jsem informace vsude (podobne jako Ty) i na techto strankach. Nakonec jsem dala vsechny rady do kupy a vyslo z toho asi tolik, ze pesanovi by se nemel nijak drasticky menit zabehany zpusob zivota. Po navratu z porodnice jsem se sla napred poradne vitat a az pak jsem mu predvedla noveho clena rodiny.
Prvni dny kazdy prckuv krik oknucel a i nyni ho kazda zalezitost okolo prcka moc zajima, i kdyz brek uz snasi s ledovym klidem. V mnou nestrezenych okamzicich ho dokonce chodi utesovat tim, ze mu lize hlavu, ale jinak je velice rozumny atak prestavam mit obavy, ze by vyvedl prckovi nejakou nepredlozenost. Zkratka snad uz pochopil, ze je to taky clen rodiny.
Rozhodne si po tech kratkych zkusenostech co mam nemyslim, ze by bylo treba volit mezi jednim a druhym a ze se to da zvladnout oboje.
Preji Ti spravny vyber pejska a brzke miminko
Iva
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Pes versus miminko? Monika, plánujeme miminko 9.5.2000 8:40
*Re: Pes versus miminko? Iva, syn 7 týdnů 9.5.2000 21:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.