| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

Re: Křečové žíly?

Ahoj Katko,

ty křečové žíly jsou dost individuální věc. Já jsem si z prvního těhotenství neodnesla ani žilku, a to jsem si dávala velký pozor, protože moje máma má varixy, které se jen tak nevidí. Sama mě varovala, že u prvního těhotensví taky nic, až po druhém dítěti. Takže teď si znovu dávám pozor. Neměla bys nikdy dlouho stát, jakmile si sedneš, dej si hned nohy nahoru, třeba klidně po americku na stůl. Večer vždycky odpočívám tak, že si lehnu na zem ke stěně a nohy si opřu o ni. Ta krev by se prostě neměla pořád hromadit dole v nohách. Taky nenos žádné těsné podkolenky, které brání cirkulaci - myslím, že mamka si to dost zavinila těsnými podvazkovými pásy. Nohy by se neměly koupat v moc horké vodě - příjemné je střídavě je sprchovat chladnější a teplejší vodou - zase abys podpořila krevní oběh. Na a často se prohlížej - mluvila jsem o tom s mým doktorem, ten mi říkal, že jak se nejaká výraznější žilka objeví, předepíše mi kompresní punčocháče, aby se to řešilo hned v začátku.

Nožky jako strunky ti přeje Eva.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Křečové žíly? Kateřina, 31 let, 16 týdnů těhotná (poprvé) 8.5.2000 22:43
*Re: Křečové žíly? Eva, 31 let, syn 3,5 roku, 18. týden 9.5.2000 9:5
**Re: Křečové žíly? Eva, 31 let, syn 3,5 roku, 18. týden 9.5.2000 9:10
***Re:: Křečové žíly? tangerine2 14.1.2003 14:19
****Re: Re:: Křečové žíly? Lukáš 14.1.2003 17:53
**Re: Křečové žíly? Kateřina 10.5.2000 15:7

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.