| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jíme zdravě

5.5.2000 15:52:54 Šárka, syn 9 let

Re: recepty

Milá Jano,
uz jsem Ti napsala před chvílí, ale zřejmě bylo na serveru něco v nepořádku a odpověď mi zmilzela. Takže to zkusím ještě jednou.
Docela se mi osvědčily svačinky z krému buď puding vanilkový + tvaroh netučný, neslazený, nebo puding + jogurt ovocný (hladký bez kousků ovoce). Když jsem svého chlapečka pak později postupně přestávala kojit, najela jsem na polévky. Základem byla voda a sůl (eventuálně vývar z kousku libového masa), pak nadrobno nakrájené alespoň tři druhy zeleniny (mrkev, pórek, kapusta, růžičková kapusta, cibule, čínské zelí,...) a potom nakrájený brambor nebo ovesné vločky nebo těstoviny (malé: písmenka, hvězdičky)nebo rýže nebo předem uvařené sojové boby.
Tak vidíš, co to dá kombinací. A chutnalo nám náramně oběma. Takže přeju dobrou chuť i Tobě a Tomáškovi.
S pozdravem
Šárka
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
recepty Jana Vojíková, syn Tomášek 7 měsíců 4.5.2000 21:28
*Re: recepty Šárka, syn 9 let 5.5.2000 15:52
*Re: recepty Stáňa(39)+Ondra(6) 9.5.2000 15:8

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.