| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

2.5.2000 22:15:13 Jiřina, syn 2 měsíce

Re: Cisarsky rez

Bohužel, v průběhu mého těhotenství se také vyskytly komplikace, díky kterým jsem musela rodit císařským řezem. Nakonec to nebylo tak hrozne - porod proběhl v epidurální anestézii, manžel byl se mnou a miminko mi ukázali hned. Protože porod byl spojen s menší gynekologickou operací, nechali mne 9 hod. na JIP, tj. miminko jsem pak chvíli neviděla, ale při normálním císaři v epidurálu nechávají rodinku v naší porodnici pohromadě i několik hodin.
Kojit jsem začala až po propuštění z JIP, což není úplně ideální, ale po menších potížích jsme to zvládli a plně kojím dodnes.
Co se týče pooperačního stavu - rána intentzivně bolela 2 - 3 dny a občas ji cítím i dneska, ale není to nic, co by se nedalo přežít - pokud máte za sebou operaci apendixu, je to podobné.
Nepříjemné je, že nemůžete mít miminko u sebe 24 hod. od začátku - nejdříve mě ho nosili jen na chvilku - nakrmit a pomazlit, pak jsem ho měla přes den a asi od 4.dne i na noc. Domů nás pustili 7. den.
Nakonec to nebylo tak zlé, jak jsem se obávala.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Cisarsky rez Alena, buduca mamina 2.5.2000 7:27
*Re: Cisarsky rez Jiřina, syn 2 měsíce 2.5.2000 22:15
**Re: Cisarsky rez beruskaiva 23.8.2002 19:58
***Re: Cisarsky rez Jája 24.8.2002 23:34

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.