| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Pití a nápoje

Re: Ani kapku!

Jano, my jsme měli stejný problém, naše teď dvouletá dcera rovněž nechtěla pít. Myslím že není důvod k obavám, pokud vše ředíte vodou (jako jsem to dělala i já) pak má dle mého názoru dost tekutin. Zkuste si schválně spočítat, kolik tekutin obsahuje každé jídlo – vždyť polívčičky, jogurty, ovoce apod. jsou v podstatě „samá voda“ a určitě na denní potřebnou dávku tekutin vydají. Je to pak asi trochu začarovaný kruh: čím víc se snažíte malému vše ředit, tím víc on odmítá pití v „tekuté“ podobě, protože samozřejmě už nemá žízeň – ale opravdu si myslím, že to zase takový problém není. Uvádí se, že vodítkem k určení dostatečného příjmu tekutin u dětí je množství a barva moči – měl by mít několik pomočených plen denně a moč by měla mít barvu spíše čirou než žlutou, tmavší znamená málo tekutin. Taky se to pravděpodobně zlepší v nastávajícím létě, kdy člověk snadněji dostane žízeň – u naší dcery to takhle trvalo asi do loňského léta, kdy jí byl rok a půl, od té doby už trochu pije, ale stále to není nic moc. Žízní ale určitě netrpí, stejně jako s největší pravděpodobností Váš syn. Snad jsem Vám dodala trochu optimismu :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Ani kapku! Jana, 8-měsíční Stáník 13.4.2000 10:2
*Re: Ani kapku! Lida, syn 11m 18.4.2000 14:47
*Re: Ani kapku! Lída, syn 11m 18.4.2000 14:47
*Re: Ani kapku! Lucka + kluk Luk měsíců 18.4.2000 21:30
*Re: Ani kapku! Ina, dcera Pavla, 1 rok 20.4.2000 11:15
*Re: Ani kapku! Daniela, 2 dcery (2 roky, 9 měs.) 21.4.2000 6:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.