| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kdy mít děti

14.4.2000 21:56:36 Blanka

Re: Kdy je už pozdě na první dítě?

Ahoj!
Můj názor je takový, že dokud to jde, není nikdy pozdě. Někdy třeba i do 40 let. Ovšem je nutné počítat s tím, že vyšší věk sebou nese i vyšší rizika. Týkají se jak možnosti otěhotnět tak i poškození plodu. Rozhodnutí je však na každé z nás. Doporučila bych Ti alespoň vyšetření, jestli jste O.K.(s partnerem).
Sama z vlastní zkušennosti vím, že pokud je TOUHA po dítěti, nic není překážkou. Já jsem možná byla "nerozumná", ale dítě jsem vždycky chtěla na prvním místě a narodilo se mi ve 22 letech. Neměli jsme ideální podmínky - já jsem studovala, manžel se zrovna pustil do podnikání, garsonka 16 m2 taky nic moc - za tu jsme ještě byli zadlužení až za uši, ale: když se chce, všechno jde. Rozhodně jsem nikdy nelitovala, že jsem si dítě pořídila tak brzy.
Naštěstí se nám vede dobře, už se snažíme o druhé a ještě doufám, že tím neskončíme.
Přeju Ti dobrou volbu a užívej si to! (Ať už "svobodu" nebo mateřství.)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Kdy je už pozdě na první dítě? Zdeňka 14.4.2000 13:14
*Re: Kdy je už pozdě na první dítě? Eva, 31 let, syn 3 roky, další mimi na cestě 14.4.2000 13:52
*Re: Kdy je už pozdě na první dítě? Blanka 14.4.2000 21:56
*Re: Kdy je už pozdě na první dítě? Blanka 14.4.2000 21:56
*Re: Kdy je už pozdě na první dítě? Martina, 14. tyden tehotenstvi 25.4.2000 15:56
*Re: Kdy je už pozdě na první dítě? Eva,33 let, 2 děti 12.6.2000 14:3

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.