| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Pití a nápoje

13.4.2000 10:02:58 Jana, 8-měsíční Stáník

Ani kapku!

Moc bych potřebovala poradit, jak přesvědčit našeho 8-měsíčního syna, aby spolkl alespoň lok jakékoli tekutiny. Nepije totiž vůbec nic - ani čaje, ani šťávičky, které jinak mívají děti velmi rády, převařené vody si dvakrát cucne a začne ji plivat a uhýbat hlavou. Nejdřív jsem si myslela, že se mu třeba špatně pije z láhve, tak jsem zkusila hrneček se "zobáčkem" a efekt byl stejný. Některé maminky v této diskusi psaly, že jim dělá starosti, když jejich děti pijí 200-300 ml tekutiny za den - já bych byla ráda, kdyby Stáník vypil aspoň to! Dosud jsem ho přes den mezi jídly kojila, ale minulý týden si z ničeho nic usmyslel, že nebude pít ani mléko ode mne! Toho se napije buď před spaním nebo k ránu, ale rozhodně jen 1x denně. Sušené mléko taky nechce. Lékařka nám radila, abychom mu zředili polévku vodou nebo čajem - to sice jí (nebo pije), ovšem obvykle pak zase nesní celou dávku, takže jsme tam, kde jsme byli. Už jsem vyzkoušela leccos, přes oslazování až k ředění všech možných jinak neředitelných potravin... K jídlu mu dávám polévky, jogurty, přesnídávky a ovoce (hlavně jablka a banány). Nevím, jestli je pro něj to množství tekutin, které dostane v ovoci a ostatním jídle dostačující. Má někdo podobné zkušenosti? Budu moc ráda za jakýkoli tip a zkušenosti někoho, kdo má podobný problém.
Díky moc
Jana
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Ani kapku! Jana, 8-měsíční Stáník 13.4.2000 10:2
*Re: Ani kapku! Lida, syn 11m 18.4.2000 14:47
*Re: Ani kapku! Lída, syn 11m 18.4.2000 14:47
*Re: Ani kapku! Lucka + kluk Luk měsíců 18.4.2000 21:30
*Re: Ani kapku! Ina, dcera Pavla, 1 rok 20.4.2000 11:15
*Re: Ani kapku! Daniela, 2 dcery (2 roky, 9 měs.) 21.4.2000 6:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.