| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

6.4.2000 9:30:13 Gabča 22

Re: zkušenost s porodnicí O - Vítkovice

Ahojky. Já sice nemám zkušenosti s porodnící ve Vítkovicích, ale v Olomouci. Marně jsem hledala na těchto stránkách někoho, kdo by mi mohl něco o olomoucké porodnici sdělit. Je někdo takový? Ať se určitě ozve. Já jsem byla v Olomocké porodnici jen na oddělení šestinedělí, kde jsem byla na interupci vzhledem k mému zmlklému těhotenství a můžu říct že sestry byli perfektní a starostlivé až na jisté vyjímky samozřejmě. jídlo nebylo podstatné, takže se nebudu zmiňovat. Akorát se nikdo nikdy nedoví co se stalo, proč, co bude dál, proč mi bylo tak strašně špatně po zákroku a zvracela jsem v narkóze i potom v jednom kuse a proč mě bolel každičký sval na hrudníku a krku. A vůbec proč ostatní holky co byly i po mě už skákaly a jedly a já jsem nemohla ani zvednout hlavu natož chodít a jíst. Ale to je fuk hlavně že je to za mnou a te´d jen doufám, že se nám to na jaře podaří na druhý pokus. Nyníse koukám do každého kočárku a na každou maminku s bříškem a moc se těším a doufám. Ahoj.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Re: zkušenost s porodnicí O - Vítkovice Eva, 31 let, syn 3 roky, další mimi na cestě 3.4.2000 6:22
*Re: zkušenost s porodnicí O - Vítkovic... Gabča 22 6.4.2000 9:30
**Re: zkušenost s porodnicí O - Vítkov... Pavel 6.4.2000 11:35
***Re: pozor na cholinesterázu !!! Šárka, 25 let, 1 dítě 9.7.2003 13:28

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.