| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Školka

Jak nechodit do školky?

Mojí starší dceři Marušce budou 5. července tři roky.Nechci jí dávat do školky a další tři roky můžu s oběma být doma.Těšila jsem se že až holky povirostou s miminka budeme spolu vařit ,modelovat,šít na panenky a různé jiné věci.Bojím se,aby se nám neodcizila a pak chtěla celé dny trávit ve školce.Navíc se k mladší sestřice chová moc hezky a nechci to pokazit.Ovšem pokud má Mařenka možnost hrát si s jinými dětmi(jak psala paní o Ondrovi)opravdu pookřeje.Sem tam už říká,že taky bude chodit do školičky,protože to do ní hustila moje maminka.Co jí mám říct až se opravdu zeptá na školku?Nechi aby měla pocit, že je "odložená",protže vztah mezi Haničkou a Májou nechci pokazit. Pokud si ale vybere tam chodit,není prý správné jí nechávat doma pokud se jí školka později znelíbí nebo začne být "rutinou".Můj manžel je naprosto jistě rozhodnutý,že nejlíp je holkám doma.Já mám ze všech těch názorů pro a proti zmatek. Budu ráda když mi napíšete své názory.Ráda bych slyšela i názor odborníka .
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Jak nechodit do školky? Dáša,dcery Marie(2,5)a Hana(14mes.) 29.3.2000 14:37
*Re: Jak nechodit do školky? Stáňa(39)+Ondra(6) 3.4.2000 15:9
*Re: Jak nechodit do školky? Eva +Honzík(5)+Hanka(3) 19.8.2000 0:38

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.

Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.