| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

31.7.2001 12:27:53 Jana (29)

Re: Dnes v noci jsem přišla o největší lásku svého života.Nemůžu se s tím vyrovnat!

Milá Katko,
myslím, že hlavní problém, je, že stále miluješ J. a všichni ostatní jsou taková záplata na bolavé srdíčko. Myslím, že jsi ještě dost mladá na rozhodování v partnerských vztazích.
Měla by jsi se buď úplně odpoutat od J., nescházet se s ním, neutíkat za ním, kdykoliv je nějaký problém, prostě si zakázat jakýkoliv styk s ním. Znovu najít cestu k sobě s manželem, vše si vyříkat, buď doma nebo nejlépe v nějaké poradně, ale hlavně dát manželovi prostor, proto aby ti znovu mohl důvěřovat. On musí udělat to samé, protože zde může zůstat z tvé strany strach z jeho agresivity a nekontrolovatelného chování.
Nebo bych se s manželem rozvedla, zda tedy usoudíš, že ho máš opravdu jen jako náhražku. S J. vyřešit Vaši budoucnost, buď že se rozvede a nebo opět se s ním přestat stýkat a věnovat se budoucnosti. Myslím, že by ti prospělo zůstat na čas sama, věnovat se sobě a svým koníčkům a přestat na chvíli myslet na tvůj problém ohledně tvé lásky k J.
Samozřejmě je vše na tobě, ale myslím, že pro tebe není perspektivní setrvávat jako "náhradnice" pro J. Držím palce.
Jana.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Dnes v noci jsem přišla o největší lásku... Katka 21, vdaná, bezdětná 30.7.2001 19:31
*Re: Dnes v noci jsem přišla o největší... Jana (29) 31.7.2001 12:27
*Re: Dnes v noci jsem přišla o největší... sally 31.7.2001 19:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.