| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Děti rozvedených rodičů

30.7.2001 23:38:28 Lora, 32

Re: Kdo bude mít rád mé děti?

Milá Veroniko,
i mě přepadaly podobné úvahy - co by bylo s mým synem, kdyby se mi něco přihodilo ? A stejně jako Tebe i mě přecházel mráz po zádech při představě, že by šel ke svému biologickému otci. Naštěstí pro nás ten o něj zájem neměl. U nás to dopadlo následovně . Ihned po rozvodu jsem se vdala a zažádala o změnu jména syna. S tím musel jeho biol. otec souhlasit a změna se provedla během několika týdnů. Syn dostal nový rodný list, ale otec tam byl stále ten biologický. A my zažádali o adopci. Sociální pracovnice, se kterou jsme se museli setkávat, říkala, že ne vždy dostane dítě v případě úmrtí matky biologický otec, že prý se přihlíží k tomu, jak dlouho se svým druhým tátou žije apod. Ale, stejně jako Sharon , i já se obávám, že pokud se s klukama Tvůj bývalý tak často vídá, neměl by Tvůj přítel šanci.
Nám to napoprvé zamítli, ale teď už má rok synáček svůj v pořadí třetí rodný list a jediným jeho tátou je můj současný manžel.
Možná to všechno Tvého bývalého manžela omrzí a za pár let - kdo ví ? Přeju hodně štěstí.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Kdo bude mít rád mé děti? Veronika, 2 synové 30.7.2001 12:9
*Děti patří mámě a tátovi... Sharon 30.7.2001 15:40
*Re: Kdo bude mít rád mé děti? Lora, 32 30.7.2001 23:38
**Re: Re:Loro, kde jsi?- Kdo bude mít ... Svatka, 2 deti 31.7.2001 6:54
***Re: Re:Loro, kde jsi? Jeste dovete... Svatka, 2 deti 31.7.2001 6:57
***Re: Re:Loro, kde jsi?- Kdo bude mí... manka Janka 1.8.2001 12:28
**Re: Kdo bude mít rád mé děti? Veronika, 2 synové 31.7.2001 14:42
***Re: Kdo bude mít rád mé děti? Jarka, dvě dcery 31.7.2001 15:19
*Re: Kdo bude mít rád mé děti? Michelle 31.7.2001 12:31

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.