| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

28.7.2001 21:07:18 Petra konec 12 týdne

Moje mimčo

Asi se sem moc nehodím,protože naštěstí zatím nemám žádné závažné problémy,až na nevolnosti,které naštěstí už každým dnem ustupují.Ale stejně se neustále sleduji a pořád přemýšlím,jestli je všechno v pořádku,7.8. jdu/14 týden/ na detailní ultrazvuk,na zjištění možných vývojových vad.Pořád myslím na to,že když jsem byla na UZ asi v 8 týdnu,mimi měřilo jen 18 mm,lékař mi vysvětloval něco o tom,jak mé mimčo měří,ale nějak jsem byla "vyřízená",že vidím své dítě,jak mu bije srdíčko.Nevíte o tom někdo něco?Měří se ta délka bez hlavičky,nebo nožiček,nebo jsem úplně vedle?Trochu se bojím-i když mám skvělého doktora,mám špatnou zkušenost s lékařem z pražské Thomayerovy nemocnice,za nímž jsem při prvním těhotenstvím přijela,byla jsem asi ve druhém měsíci,že mám bolesti a krvácím-dost hrubě mě vyšetřil a poslal domů,že je vše v pořádku.Celou noc jsem probrečela a druhý den ráno potratila.Teď je to snad jiné,ale stejně se o toho človíčka obávám.Musím ještě dodat,že si lékařovo jednání /toho pražského/ vysvětluji tím,že jsem nebyla z Prahy,ale z malého města,zrovna jsme tam trávili nějaký čas.Ale to uže je pryč.Snad to dopadne dobře.Tak děkuji,že jsem se mohla vypovídat.Přítel se na miminko ohromně těší,miluje ho,vždycky mi šťouchne do bříška a zeptá se:"Už spinkáš?"Pořád si povídá s bříškem,i když ještě žádné nemám,ale zvětšenou dělohu cítím na omak.Snad se mu u nás líbí a je spokojené.Tak končím,abych to tady nezahltila.Mějte se krásně a přežijte ty horké dny v pohodě-já jsem na začátku,mám nízký tlak a dá mi zabrat,než vylezu do kopce,takže vím,o čem mluvím.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
pozdní gestoza Honza 27.7.2001 19:16
*Re: pozdní gestoza Darja, dcera 9 měsíců 28.7.2001 19:37
**Moje mimčo Petra konec 12 týdne 28.7.2001 21:7
***Re: Moje mimčo Svetlana,26,15.t 30.7.2001 8:52
**Re: pozdní gestoza Honza 29.7.2001 12:2
***Re: pozdní gestoza Darja, dcera 10 měsíců 29.7.2001 21:4
****Re: pozdní gestoza Honza 29.7.2001 21:44
*****pozdní gestoza Lenka, 24 let ( 20 týden ) 30.7.2001 7:16
*****Re: pozdní gestoza Zuzana, 13. týž. 30.7.2001 10:29

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.