| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

28.7.2001 11:43:09 Radka s 9 mesicnim synem

Nevera, finance a rodina

Ahoj vsichni,
mozna se mezi ctenarkami i ctenari najde nekdo, kdo resil podobnou situaci jako ja a da mi navod, jak uspesne pokracovat.
Spolu s pritelem jsme jiz 10 let. Kdyz jsme spolu chodili, divala jsem se najeho nevery jen jako na ulety a rikala si, ze az "dospeje", tak ho to prejde a snazila jsem si tim nekazit naladu.Asi jsem nezarlivy tip, protoze me nenapadlo ho nekdy kontrolovat a zjistovat co kde dela a s kym byl. Prisla jsme na jeho "lasky" vzdy nejakou nahodou, on je pak ukoncil a zase bylo dobre.
Pak jsme spolu ocekavali naseho mimino a ja se v jeho 5 mesicich dozvedela, ze me byl po celou dobu meho tehotenstvi neverny. Zavolala mi to primo dotycna slecna, protoze ted uz o nej pry nema zajem a tak at s tim neco udelam. Do telefonu jsem se udrzela a rekla, at si to zaridi sama, ale pak jsem se rozbrecela a nevedela, co dal. Kdyz jsem se ho pote zeptala, jak to bylo doopravdy, zapiral tak dlouho, nez jsem mu rekla, ze jsem s dotycnou mluvila osobne.
Ja porad doma cely den sama, protoze chodi do prace rano a vraci se tesne pred tim, nez jde maly spat, aby mu popral dobrou noc a pak jde vetsinou zase pracovat. Za svou praci je sice "slusne" placeny, ale na maleho mi dava 2 tis. mesicne, protoze ja mam prece 3 tis. pridavky a to musi celkem na domacnost a dite stacit.Drive jsem mela i ja vysoky plat, takze jsme si kazdy zil za sve, on platil byt a ja jidlo a vyhovovalo nam to. Jenze ted mu neumim vysvetlit, ze bych si rada na materske koupila taky neco jineho nez pleny a presnidavky.
Uz toho mam opravdu dost a byt sama, tak vse razne ukoncim, ale s malym ditetem je tezke neco podnikat. Odejit od nej zatim nemuzu, i kdyz nejsme vzati, protoze u rodicu me s ditetem nechteji, maji maly byt a opravdu by se nedalo rozumne prezit a na vlastni zivot nemam finance.Veskere usetrene penize jsem investovala do vybavy pro syna a protoze jsem podnikatelka a nemam v nasem state narok na socialni podporu, protoze pry mohu pracovat. Aspon tak mi to vysvetlili na socialce a s usmevem na rtech mi sdelili, ze nemam tudiz narok ani na zivotni minimum.
Vim, ze je na tom spousta lidi hur nez ja, i kdyz to zni optrepane, jsem strasne rada, ze mam zdrave a krasne miminko. Ale rikam si, ze vic hlav vic vi a mozna ze nekdo nasel k teto radosti reseni, jak byt stastna i sama se sebou.
Radka
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Nevera, finance a rodina Radka s 9 mesicnim synem 28.7.2001 11:43
*Re: Nevera, finance a rodina Mirka 28.7.2001 20:24
*Přítel sobec... Sharon 30.7.2001 15:25

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.