| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

23.7.2001 14:35:45 Monika, 18.tyden

Re: Prvni pohyby

Ahoj Marcelo a Martino,

Diky moc za vase rady. Nastesti uz pred obedem mimi nekolikrat koplo a po obede se pekne poprevalovalo. Sice jsem jeste porad vystrasena, ale zitra brzy rano jdu na detailni ultrazvuk, takze ten doufam vyvrati me obavy. Marti, na tom vetsim brisku a kopani na predni strane neco muze byt. Rikala jsem si, ze mozna mimi obevilo nejakou "novou zabavu" pri ktere si tam skotaci, ale ja to mozna necitim. Jinak jsem pocetla trochu na internetu (moje obvykla prvni pomoc) a tam pisou, ze pokud po 22.tydnu maminka neciti pohyby (nebo je jich vyrazne mene) vice nez 24 hodin tak je treba se zkonzultovat z lekarem. Nicmene vam zitra dam vedet jak jsem dopadla. (Jsem mimo jine ta, co nesla na AFP test, protoze je v Norsku zakazany.)

Mejte se fajn a vsem tady preji zdrava a krasna miminka.
Monika
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Prvni pohyby Monika, 18.tyden 23.7.2001 9:9
*Re: Prvni pohyby Marcela s Vandou 14 měs. 23.7.2001 10:24
*Re: Prvni pohyby Martina, 26.týden 23.7.2001 13:57
**Re: Prvni pohyby Monika, 18.tyden 23.7.2001 14:35
*Re: Prvni pohyby Martina 23.7.2001 18:16
**Re: Prvni pohyby Monika, 18.tyden 24.7.2001 12:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.