| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Povídání o škole

18.7.2001 13:49:25 Jana 30,syn 10

Re: Program

Ahoj. Můj syn chodil do 1.a 2.třídy s programem "Začít spolu". Chodil do školy v Praze 4- Modřanech. Nejprve jsem si nemohla zvyknout na úplně jinou formu výuky, ale později jsem byla velice mile překvapena. Děti se učí a pracují v tzv. centrech, tedy ve skupinkách. Skvěle se tak doplňují a učí se tím spolupráci. Přestávky nemají podle zvonění, ale když jsou unavené. Ve třídě to vypadá jako v herně, a protože nenosí ani žádné známky a poznámky, působí to ze začátku dojmem, že se neučí, ale opak je pravdou. Učí se, ale i prakticky, ne jen teorii, a právě proto je to moc baví. Dělají také porovnávací zkoušky s dětmi z klasických tříd a výsledky jsou velmi dobré. Bohužel, jsme se přestěhovali do menšího města vzdáleného 50km a tak syn musel přestoupit do školy "normální". Z přestupu jsem měla strach: neznámé prostředí, neznámé děti i učitelé, neznámá forma učení a hlavně známky. Naštěstí jsem se obávala zbytečně, přechod byl hladký a vysvědčení skvělé. Ve 3.třídě měl jednu dvojku, a nyní ve čtvrté třídě měl dvě dvojky. Paní učitelka ho velmi chválí a říká, že je nejen bystrý, ale i velice zvídavý.
Jestli se chcete zeptat na něco konkrétního, klidně se ptejte. Vůbec z té školy nemějte strach, myslím, že je to opravdu perfektní.
Jana
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Program "Začít spolu" Jorga, 2 synové, 5 let a 7 měsíců 4.7.2001 20:20
*Re: Program Jana 30,syn 10 18.7.2001 13:49

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.