| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

17.7.2001 15:29:15 viki sidiropoulosova

slepovany hrnek..

Dobry den,
muj problem asi neni ani nijak zavazny, vlastne to asi ani neni problem, spis bezradnost. Je mi 24, s pritelem jsme byli 3 roky, bydlet jsme spolu zacali asi po 5 mesicich znamosti. Pred 2 mesici me znicehonic opustil, sbalil si veci a odesel. Dodnes vlastne nevim poradne duvod, ze pry me ma rad, ale nemiluje me. Takze jsem se ho snazila dostat zpet, kdyz jsem ho zkontaktovala, reagoval, byli jsme spolu v divadle, na koncerte, evidentne se mnou byl v tu chvili rad. Od te doby se se mnou jeste 2x pomiloval. Tak nevim, jestli mu nechce dovolit hrdost vratit se zpet, nebo co vlastne chce. On sam me nekontaktuje, jen nekdy si prijede pro nejake dalsi veci nebo postu, ale vzdy se mnou stravi delsi dobu, nikdy nesebere veci a neodjede. Mate nekdo podobnou zkusenost? Myslite si, ze ten vztah muze potom nadale fungovat?
Diky.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
slepovany hrnek.. viki sidiropoulosova 17.7.2001 15:29
*...nebo nakřáplý hrnek... Sharon 17.7.2001 20:43
*Re: slepovany hrnek.. Petra (34) 18.7.2001 7:40
*Re: slepovany hrnek.. Klára 18.7.2001 11:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.